Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Drawsko Pomorskie tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W współczesnych czasach część ludzi dokonuje zakupy przez internet. Istnieje więc miłe przede każdym ze względu na moc materiałów oraz ich charakterów, które możemy znaleźć w budów. Parę kliknięć, pieniądze idą z konta, i teraz jutro paczka z upragnionym przedmiotem wybiera się w polskich rękach. Zaś toż wszystko bez przemieszczania się z łóżka! Istnieje więc idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do klienta. Najpopularniejszym sposobem przekazu paczek były się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Kępice

Nowa firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym nabywcom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym potrafią one oszczędzić na wysyłce paczek, i jedyna firma kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, jeżeli gość nie jest do końca przekonany co do grup pracy pracowników InPostu, może dostać abonament na moment próbny. Kosztuje on 150 przyjemnych plus stanowi możliwe zakończenie go do końca 3 okresu rozliczeniowego. Istnieje więc szczególnie dobra alternatywa dla inwestorów, którzy dopiero wchodzą na kiermasz oraz nie wiedzą, który będzie zbyt na poszczególny towar. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, i za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, i za kurierską od 11,77 zł. Im wiele paczek zostanie wysłanych, tym wartość pojedynczej paczki będzie niższa.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Kępice

Umowa taka ma zarówno przesyłki świadczone przez kurierów do Paczkomatu, jak oraz też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez wszystek czas bycia umowy, a także zapewnia, że aż 95% paczek trafi do klienta już drugiego dnia. Istnieje więc wyjątkowo korzystne w terminie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka potrafi żyć na wagę złota. Warunki te dotyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na żyjące 12 i 24 miesiące. Mały Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy dać w jej konstrukcjach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze etapy w e-commerce. Paczki kurierskie już z 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i żyje możliwość wysłania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, proponowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe jedzą od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Kępice

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Pierwszy to Krótkiemu Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), i nowy to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W pierwszym przypadku paczki Paczkomatowe jedzą od 8,58, a kurierskie od 11,23. W odmiennym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych zaczynają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej wartości są cenami netto. Abonament można zwiększyć w przyszłości, jeśli firma nadal będzie się rozwijać. Każda kolejna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne stawki na usługę stawki za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dostosowaną do jego potrzeb opiekę przed sprzedażową, a oraz możliwość mienia z podjazdów kurierskich w wolnym momencie, w relacji z potrzeb. Stawka za paliwo istnieje też wliczona w wartość abonamentu, nie trzeba się martwić o ukryte koszty.

Pomimo posiadania w bliskiej możliwości aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest wysoki zarówno na wstęp z prawdziwszymi klientami. Aby osiągnąć indywidualną ofertę abonamentu, należy skontaktować się z firmą. Na stronie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można również skorzystać z punktu infolinii. Wybranie abonamentu stanowi niezwykle praktyczne – wystarczy wpaść na kartę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu marki oraz numeru NIP firmy, przechodzimy do podsumowania i do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można załatwić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Kępice

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments