zarabianie

Zarabianie Sianów

Prasóweczki

Jedną z najważniejszych tarcz, które chronią cię przed utratami na giełdzie, jest informacja. Dlatego zanim zdecydujesz się na rozrywkę w oparciu o kontrakty CFD, dowiedz się, jak pracują natomiast w jaki metoda na nich uzyskasz. Dzięki temu otrzymasz przewagę nam innymi traderami i dużo szybciej wypracujesz zysk. W produkcie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje, które działają tego stosunkowo nowego instrumentu finansowego.

Zarabianie Szczecinek

CFD — co toż stanowi?

Skrót CFD oznacza Contract For Difference, czyli kontrakt na miarę kursową. Dzisiaj znajdziesz go w możliwości większości firm brokerskich, bowiem istnieje bajecznie popularny w sztuk. Gdy wybierasz CFD, nie inwestujesz w konkretne akcje, tylko spekulujesz na element ich ceny. Innymi słowy: zawierasz zakład z przedstawicielem, że wartość danego aktywa wzrośnie lub spadnie.
Zarabianie Szczecinek

gielda mon fex

Wpływa to, że CFD są jednymi z najbardziej elastycznych instrumentów finansowych w giełdowej ofercie. Za ich pomocą zajmiesz zarówno długą perspektywę (tradycyjne na rozwój cen), jak i szybką (na stok cen). Ponadto kontrakty CFD obejmują niemal wszystkie rodzaje aktywów.
Zarabianie Szczecinek

Kupisz CFD m.in. na:

surowce,
akcje spółek,
ETF-y,
waluty,
kryptowaluty.

Uważaj przy wyborze brokera!

Większość brokerów na zbycie zaleca się, że dają traderom wstęp do znacznej liczby aktywów. W grupie przypadków oferują tylko CFD, a nie możliwość fizycznego kupna akcji. Pamiętaj o tym, kiedy zdecydujesz się na wybór któregoś z nich.

Przed podejmiesz decyzję, sprawdź, czy twój broker oferuje również kontrakty CFD typu DMA (więc z naturalnym dostępem do rynku). Dzięki tej możliwości zwiększysz płynność inwestycji, ponieważ twój kontrakt szybciej odpowiada na zmiany cen. Również nie rywalizujesz z przedstawicielem.

Dowiedz się więcej o intratnym rachunku CFD i rozpocznij zarabiać już teraz.

Czym CFD różni się od futures?

Pomimo iż na wczesny rzut oka kontrakty CFD są bardzo podobne do futures, tak naprawdę przeszkadzają w kilku podstawowych punktach. Do najważniejszych różnic zaliczamy:

CFD to sprawa między tobą a brokerem. W wyniku zależy tylko i wyłącznie regulacjom wewnętrznym firmy brokerskiej. W sukcesu futures szacują się jeszcze regulacje operatora, przez co futures uważamy za bezpieczniejsze.
Aby zainwestować w futures, potrzebujesz dużego pieniądza. Z CFD zaczniesz już z małych kwot.
CFD mają wielu większą sumę aktywów, niż futures.
Zarabianie Szczecinek

Zobacz również Inwestowanie w CFD — na czym polega?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments